גידור אתרי בנייה | גידור אתרי בנייה במרכז | הקמת גדרות

052-3685691 


עקבו אחרינו 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. גדרות לאתרי בנייה

גדרות לאתרי בנייה? חובה!

קבלן, האם שאלת את עצמך פעם מדוע צריך גדר לאתר בנייה? האם חשבתם שאולי תצליח להסתדר ללא הגדר? טעית. גידור אתרי בנייה היא דבר הכרחי וחשוב. כדאי רצוי ומומלץ לכל בעל אתר בניה לגדר את אתר הבנייה שלו בלי שום ספקות או שאלות.

מדוע צריך גדר מסביב לאתר בנייה?

כידוע אתר בנייה הוא מקום מאוד מסוכן. העובדים שעבודים באתר הבנייה בעצמם צריכים לשים לב לכל דבר ולהיות מאוד זהירים בעבודתם, שכן במרבית אתרי הבנייה עובדים עם חומרים מסוכנים שונים עם חומרים כבדים או כל חומר שיכול לפגוע באופן כלשהו. במהלך העבודה במבנה חשוף ובשטח ישנם קורות עץ, משטחים או אבנים כבדות העלולות להידרדר וליפול. כך שאם העובדים בתוך אתר הבנייה צריכים לתת את מלוא תשומת הלב בעת עבודתם בכדי שלא יינזקו, הרי שעוברי אורח או ילדים שלא יודעים שאתר בנייה הא דבר מסוכן או סתם סקרנים שרוצים לראות מה בונים באתר הבנייה וכמה התקדמה העבודה, עלולים להיפגע במידה ולא יהיה אמצעי בטיחות המרחיק את האנשים מן המקום.

שלטים זה לא מספיק!

וודאי תשאלו מדוע לא להציב שלטים המזהירים מפני הסכנה במקום גדרות? ללא ספק שלט הוא לא הפתרון הטוב ביותר. שלט הוא לא פתרון מוחלט עבור כל האוכלוסייה, ישנם ילדים שאינם יודעים לקרוא עדיין או זקנים שלא רואים טוב. האמצעי הבטוח ביותר הוא התקנת גדר מסביב לאתר הבנייה, שתגן גם מפני גנבות מאתר הבנייה של חומרים יקרים וגם מפני הסכנות השונות.

סוגי גדרות לאתרי בנייה

ישנם סוגי גדרות שונים שניתן להשתמש בהם, גדרות רשת או שער רשת, שערי פח, שערים עם מנעולים, שערי ברזל. חשוב, כדאי ומומלץ כמובן כאשר אתם מחפשים גידור לאתר הבנייה שלכם לפנות אך ורק למומחים שיעשו את עבודתם נאמנה.

למי כדאי לפנות?

הכירו את חברת "א.א גידור אתרי בניין", החברה היא חברה בעלת ניסיון של 8 שנים בהקמת ובאחזקת כל סוגי הגדרות. איכות העבודה שלהם גבוהה, הם עושים את עבודתם בצורה היעילה ביותר. הם יבטיחו את בטיחות אתר הבנייה שלכם ברמה המקסימלית שיכולה להיות.
אז אל תהססו, כנסו לאתרנו עוד היום או פנו טלפונית, כל פנייה נענת באופן המהיר ביותר ואנו מעניקים לה את היחס הטוב והראוי ביותר. מבטיחים שאצלנו תצאו מרוצים!

 

logo בניית אתרים