גידור אתרי בנייה | גידור אתרי בנייה במרכז | הקמת גדרות

052-3685691 


עקבו אחרינו 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. גידור אתרי בנייה

גידור אתרי בנייה

חובת הגידור!
אתר בנייה הוא דבר מרתק. מי מאיתנו לא אוהב להציץ מדי פעם לאתר בנייה כאשר הוא עובר לידו ולראות בכמה התקדמה העבודה מדי יום ביומו? מי מאיתנו לא מתפעל מבניינם חדשים שפתאום צצו במקום שלפני זה היה רק מתחם ריק  או סתם מרחב חולי? מי מאיתנו לא אוהב לצפות לבניית הדבר החדש שהבטיחו לבנות בעירו כגון אולם שמחות חדש, חדר כושר, קניון או סתם ציפייה לדירה חדשה שרכשתם וכעת ממש בונים אותה? אך אתר בנייה, מלבד היותו מרתק ומרגש עבורנו הוא גם ללא ספק מקום מסוכן מאוד וחובה על מי שבבעלותו האתר לנקוט בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים בו.

מה יש בתוך אתר הבנייה?

לרוב באתרי בנייה מלבד העבודה עם חומרים כבדים ומסוכנים כמו מלט, אבנים כבדות, ברזלים, זכוכיות, משטחי עץ כבדים וכל דבר אחר המשמש לבנייה, קיימים גם רכבי העבודה שמשמשים לעבודה בשטח כגון טרקטורים ומנופים, ועוד כלי עבודה כבדים. הבניה צריכה להיעשות בצורה מקצועית וזהירה בכדי לשמור על שלומם הגופני של הפועלים. כך שברור שעוברי אורח שלא מנוסים בעבודה בשטחי בנייה או ילדים או כל אדם סקרן העובר במקום חייבים אמצעי הגנה שירחיק אותו מהמקום המסוכן הזה.

חובה להתקין גדרות!

גידור אתרי בניין הוא דבר בסיסי והכרחי. מי שאחראי על אתר הבנייה חייב לדאוג לשלום האוכלוסייה האזרחית ולדעת שבעצם זה שאתר הבנייה קיים הוא מהווה מוקד סיכון לאוכלוסיה. גידור אתר בניין הוא פשוט חובה בסיסית.

הכירו את המומחים בגידור אתר הבניין

כל אחד שרוצה לדאוג לטוב ביותר לאתר הבנייה שלו, חייב להכיר את "א.א גידור בניין" הם מומחים בעבודת הגידור,מקצוענים מעניקים הרגשה טובה לאורך כל התהליך.  הם קשובים לצרכי הלקוח ועושים עבורו את המקסימום בהתאם לרצונו ולצרכיו. הם יודעים להמליץ על הטוב ביותר עבור כל אחד ואחד. שווה להכיר אותם ולהזמין אותם. כנסו עוד היום לאתר התרשמו וצרו קשר. אנחנו מייחסים לכל פנייה ופנייה חשיבות עצומה ומלווים את הפונה בכל התהליך מקבלת ההחלטה ועד לסיום העבודה. "א.א גידור אתרי בניין- עשו את בחירה הנכונה ולא תתחרטו!

גידור אתרי בנייה הוא דבר הכרחי אשר נועד לשמור על בטיחותם של כל הסובבים את סביבת הבנייה וכן גם את צוות הפועלים המסור אשר מגיע אל האתר מדי יום. בכתבה הבאה - נרחיב לכם על נושא גידור אתרי בנייה וכל היוצא בכך. 

מה חשוב לוודא בעת ביצוע הבחירה?


בעת בה אנו מדברים על בחירה של גידור אתרי בנייה, ראוי לציין כי קיימים מספר דגשים חשובים אשר עליכם לשים לב אליהם על מנת לוודא כי אתם דואגים לאבטחה נאותה מפני הסכנות האפשריות בבנייה עבור צוות העובדים שלכם. תחילה, חשוב מאוד לבחור בגידור אתרי בנייה אמין, כזה אשר בנוי מחומרים הידועים בעמידותם. על מנת למצוא גידור שכזה, מומלץ מאוד לשכור את שירותיה של חברה מוכרת בתחום, דבר אשר תוכלו לבצע על ידי חיפוש פשוט באינטרנט אשר יראה לכם אפשרויות נבחרות באזור מגוריכם. יתרה מזו, חשוב מאוד לציין שעל הגדר להיות בולטת - זאת מאחר וגידור אתרי בנייה גם שומר על בריאותם של האנשים הנמצאים בסמוך לאתרים המדוברים על ידי כך שהוא מונע מהם להיכנס.


שורה תחתונה


כאשר אתם בוחרים גידור אתרי בנייה, חשוב מאוד לבחור נכון - זאת מאחר והדבר משפיע ישירות על הבטיחות שבאתר הבנייה שלכם. כמו כן, בעת בחירת הגידור חשוב מאוד לשים לב כי גידור אתרי הבנייה אשר בחרתם עומד בכל תקנות החוק, זאת על מנת שתוכלו להימנע מתסבוכות אפשריות ולא רצויות אשר תוכלו להיתקל בהם כאשר תיערך ביקורת באתר הבנייה. יתרה מזו, תקנות החוק נועדו לשמור עליכם ועל בריאותכם ועל כן, יש לעקוב אחריהן בכובד ראש ולא לקחת אותן כמובן מאליו. זכרו כי כאשר זה נוגע לבריאות שלכם ושל צוות העובדים שלכם - אין שום מקום לפשרות ולהקלת ראש. 

logo בניית אתרים