גידור אתרי בנייה | גידור אתרי בנייה במרכז | הקמת גדרות

052-3685691 


עקבו אחרינו 

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. גידור לאתרי בנייה

המדריך השלם על גידור לאתרי בנייה 

מרבית האנשים מודעים לכך שבחירת גידור לאתרי בנייה היא בגדר חובה, זאת מאחר ומדובר בגידור אשר עוזר לשמור על כל האנשים הסובבים את אתרי הבנייה השונים בטוחים ובריאים. עם זאת, מרבית המידע בנושא בחירה נכונה של גידור והסוגים השונים אשר ניתן לבחור מהם אינו נגיש, דבר אשר יכול להותיר רבים שמחפשים אחר פתרונות גידור מבולבלים. בדיוק לשם כך, החלטנו בכתבה הבאה לרכז עבורכם את כל המידע שאתם צריכים בנושא גידור לאתרי בנייה. 


סוגי גידור


בעת בה אנו מדברים על גידור לאתרי בנייה, ראוי לציין כי קיימים שני סוגים עיקריים:


• גידור איסכורית - גדר איסכורית היא אחת הבחירות השכיחות ביותר באשר לפתרונות גידור של אתרי בנייה. למעשה, מדובר על לוחות פח חזקים במיוחד אשר אחד היתרונות המרכזיים שלהם הוא שבשל עוצמתם הם נחשבים לאמינים ועמידים מאוד, כאלו אשר אפילו עמידים בפני תנאי מזג אוויר קשים. זה לא משנה אם מתחוללת סופה המבשרת על תחילת החורף בחוץ או לחילופין, על יום שטוף שמש - הבחירה בגידור איסכורית תמיד תהיה פתרון מומלץ עבורכם. 


• שערי פשפש - סוג מסוים של גידור אשר מאפשר למנהלי העבודה לפקח על הכניסה והיציאה של הפועלים שלהם. על כן, ראוי לציין כי שערי פשפש מהווים בחירה נהדרת עבור קבלנים שרוצים לייעל את העבודה שלהם ככל הניתן על ידי בקרה שוטפת על היציאות והכניסות של עובדיהם.


שורה תחתונה


כאשר אתם בוחרים גידור בשביל אתר בנייה, חשוב מאוד לציין כי על אף שבחירת סוג הגידור בהתאם לצרכים שלכם היא בהחלט דבר חשוב, מוטב גם שתשקיעו מחשבה מוקפדת מאחורי בית העסק אשר תשכרו את שירותיו לצורך התקנת הגידור שכן, הבחירה שתעשו משפיעה רבות על איכות ההתקנה אשר תתבצע.

logo בניית אתרים